Upravit stránku

Výstava fotografií klientů Stacionáře mezi mosty Trutnov

Od 8. 6. 2019 můžete v kavárně zhlédnout výstavu fotografií klientů Stacionáře mezi mosty Trutnov, kteří navštěvují fotografický kroužek. 

Fotografický kroužek zahájil činnost již v roce 2008 na základě projektu známých trutnovských fotografů pod názvem ...TAK FOTÍME MY.  Tento fotografický projekt byl zaměřen na tři hlavní témata - zátiší, portréty a krajina. Klienti byli v rámci projektu seznámeni s obsluhou fotoaparátu, významem světla a kompozici fotografie. Tento velmi zdařilý projekt byl ukončen celou řadou výstav v královéhradeckém regionu. Po ukončení celé akce ve fotografování klienti pokračovali s tím, že se zaměřili na práci s fotoaparátem v terénu, a to na různých společenských fotografických vycházkách a výletech. Výsledkem této více jak dvouleté práce se stala výstava fotografií s názvem ...A FOTÍME DÁL, zaměřená na portréty, zátiší, náš pohled na město Trutnov a okolí, svět zvířat a pobyt u moře. Práce fotografického kroužku pokračovala i nadále, jejím vyvrcholením je i výstava fotografií, kde se zaměřili na fotografování zážitků z výletů a pobytů u moře. Tato výstava fotografií nyní probíhá v naší kavárně s názvem A FOTÍME NA CESTÁCH. Celkem se na výstavě podílelo 25 fotografů, nejlepší z nich jsou prezentovány na této výstavě. Doufáme, že se výstava bude všem návštěvníkům líbit. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti