Upravit stránku

O nás

Kavárna Slunečnice je otevřena v nově zrekonstruovaných a bezbariérových prostorách na adrese Jilemnického 2226, na Dukle.

Kavárna Slunečnice je otevřena v pracovní dny od 8:00 do 16:30 hodin. V případě zájmu a většího počtu lidí Vám můžeme zarezervovat salónek nebo celou kavárnu. Využitím našich prostor podpoříte sociálně aktivizační a terapeutickou činnost Sociálních služeb města Pardubic, Denního stacionáře Slunečnice, který vznikl s podporou našeho zřizovatele, Statutárního města Pardubice.

Kavárna Slunečnice je pro nás dalším místem, kde se můžeme nejenom učit novým věcem a vůbec si je vyzkoušet, ale můžeme také zjistit, jak funguje provoz kavárny, udržet si kontakt se společností, zdokonalit si komunikaci, trénovat paměť a naše schopnosti. Víme, že nejsme dokonalí, ale snažíme se našim hostům nabídnout takové služby a obsluhu, aby byli co nejvíce spokojeni a rádi se k nám vraceli. K naší aktivizaci a podpoře našich dovedností totiž potřebujeme právě Vás, naše hosty. Zároveň doufáme, že nám naši nedokonalost odpustíte a pochopíte, že sice nějaké věci nezvládneme tak, jak byste předpokládali v jiné kavárně, ale vždy Vás přivítáme s velkým úsměvem a upřímnou radostí. Děkujeme za Vaši podporu a budeme se těšit na Vaši návštěvu v naší kavárně!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti